Hakkımızda

MT Grup, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde öncü ve lider olmak, çevreyi ve toplum değerlerini gözeten, gelişime, ilerlemeye ve geleceğe katkıda bulunmak misyonu ile yola çıkmıştır. Ulusal düzeyde edinmiş olduğu güven ve istikrarı, tavizsiz kalıcı hizmet anlayışı ile uluslararası boyutta geleceğe taşımaktadır.

MT Grup, çatısı altında bulunan ve farklı sektörlerde hizmet veren toplam 10 şirketi ile Türk ekonomisine önemli katma değer sağlamaktadır.

MT Grup bünyesinde MT Sağlık Ürünleri, MT Gayrimenkul, MT Bilgi Teknoloji, MT System, MT Teknik Servis, DESU, Metuas, Medusalus, MT Oto Center ve Divasoft şirketleri faaliyet göstermektedir.

MT Grubu şirketlerin rakamsal büyüklüğünün ötesinde müşteri ve tüketici odaklı, sürdürülebilir kurumsal ilkelere dayanan yönetim anlayışına sahiptir.

Yüksek teknoloji ve iletişimin bütün imkânlarını kullanarak en kaliteli ve yararlı ürünleri

tüketiciyle buluşturma çabası içinde bulunan MT Grup, aktörü olduğu tüm sektörlerde var olan deneyiminde değişen şartlara göre yeniden öğrenme anlayışını özümsemektedir. 10 şirketi yaklaşık 450 çalışanı ile MT Grup, dinamik insan kaynağı ve teknolojik altyapısı ile marka değeri oluşturulması ve müşteri sadakati yaratılmasını hedeflerinin başında tutmayı başarmıştır. Sahip olduğu tüm şirketlerle çok kısa sürede uluslararası bir şirket olma vizyonuna sahip olarak gelişimini ve ilerleyişini istikrarlı ve tavizsiz çalışmalarla sürdürmektedir.