VERA; özgün sektörel çözümler ile restoranlar, kafeler, marketler, eczaneler, otoparklar, tüp gaz bayile-ri, su bayileri, bilet satışı yapan işletmeler ve muhasebecilerin işini kolaylaştıracak Katma Değerli Servisler sunuyor. VERA ‘da her sektör için farklı çözümler mevcut.

Eczane Çözümleri

“Muayene Katılım Payı” ister nakit ister kredi kartı ile tahsil edilmiş olsun, GİB onaylı yazar kasa fişi düzenleyebilir, bu bedeller için vergi ödemek ya da %0 KDV’li Kısım tanımlaması vb. usulsüz işlemler yapmak zorunda kalmazsınız.

Eczanem Otomasyon Programı üzerinden gelen ilaç adı ve bedeli gibi detayları yeni nesil yazar kasa fişinde gösterebilirsiniz.

Vera Delta üzerinden X Raporu, Z Raporu, Mali Bellek Raporu ve Aylık Rapor alabilirsiniz.

Otopark Çözümleri

Abonelik tanımlama ve takibini yapabilir, çıkışta ödeme yapabilmek için araca cam fişi verebilirsiniz.

Anlık olarak peronların doluluk oranlarını izleyebilir, raporlama yapabilirsiniz.

Ödeme yapılmamış araçları kaçak listesine atabilir, tüm terminallerden kaçak araç tahsilatı alabilirsiniz.

Abone Dağıtım Çözümleri

Uygulama ile kapıya teslim ürünlerde önceden kesilen fiş dağıtımı yerine kapıda yazarkasa fişi ve banka POS sliplerini yazdırabilirsiniz.

Abonenin sisteme kayıtlı telefon numarası ile tüm iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkezi yönetim modülü sayesinde bayilerin bölgelerini, bölgelerde toplam satış hacmini ve tüm raporlama kalemlerini tek merkezden takip edebilir, kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Hızlı Perakende Satış Çözümleri

Mobil yazarkasa pos entegrasyonu sayesinde kapıda satış ve tahsilat yapabilirsiniz. Müşteri kartını barkod okuyucu ile okutarak sisteme giriş sağlayabilir, hızlı satış ve sipariş tamamlama yapabilirsiniz. Ürün stok kartları ile stok hareketlerini takip edebilir ve raporlayabilirsiniz.

Biletleme Çözümleri

Uygulama sayesinde, işletmenizin vergisini kazandıkça ödeyebilmesini sağlayabilirsiniz. Operasyon sürecinde uygulamanın kullanılması ile koçan ve kırtasiye malzeme takibini engelleyebilir, kazanılan hız sayesinde işletmeye daha fazla müşteriye hizmet verebilme imkanı sağlar, personel ihtiyacını en aza indirebilirsiniz. Biletleme otomasyonunu işletmenizin mevcutta kullandığı muhasebe sistemiyle entegre çalıştırabilirsiniz.

Restoran Çözümleri

Mevcut online sipariş, adisyon ve tahsilat otomasyon sistemiyle kablolu ve kablosuz olarak çift yönlü entegrasyon yapabilirsiniz. Sipariş, teslimat, tarih / saat ve kasiyer bazında raporlama sayesinde kayıp ve kaçakların önüne geçebilirsiniz, mali değeri olmayan sevk fişi basabilirsiniz. Kredi kartlı ve nakit ödeme seçeneklerine ek olarak yemek çeki ve karma ödeme özelliğini kullanabilirsiniz. Yanlış adres girişi, iade ve eksik sipariş gibi durumlarda sisteme geri bildirim gönderebilirsiniz. Teslimat sırasında ödeme seçeneklerinde değişiklik yapabilme ve parçalı ödeme alabilirsiniz.

Günlük yaşantıyı kesintiye uğratmadan hızla iyileşme sağlayan özelliğiyle fıtık tedavisinde çığır açan ARTCURE, İlaç ve Eczacılık sektörünün önemli temsilcilerinin oluşturduğu jüri tarafından “Yılın Ürünü Ödülü”ne layık görülerek “Altın Havan”ın sahibi oldu.

2014 yılı Altın Havan Ödülleri İstanbul Park Otel’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu. İlaç ve Eczacılık sektörünün saygın temsilcilerinin katıldığı ödül töreninde “Yılın Ürünü Ödülü” nü bel ve boyun fıtığı tedavisinde çığır açan ARTCURE kazandı.

İlaç ve Eczacılık sektörünün önemli temsilcilerinin oluşturduğu jüri tarafından ödüle layık görülen ARTCURE’ün Altın Havan ödülünü Beyin ve sinir hastalıkları uzmanı Operatör doktor Mehmet Sorar aldı.

ARTCURE’nin gelişiminde önemli katkıları olan Sorar yaptığı konuşmada “Artcure üst solunum enfeksiyonlarından sonra en çok doktora başvuru sebebi olan bel ve boyun fıtığı tedavisine devrim niteliğinde yenilik getiren bir üründür. Neredeyse cerrahi ve fizik tedavi ihtiyacını minimalize etmektedir. Kullanımın ardından 24 saat içerisinde etkisini gösterip, 48 saat içerisinde hastaların normal hayatına dönmesini sağlamaktadır. Önümüzdeki yıllarda dünya markası olacağına inandığımız bir ürünle Altın Havan ödülünü alarak iyi bir başlangıç yaptık” dedi.

Altın Havan Ödülleri

Altın Havan Ödülleri, “Sektörün en iyi dergisi” ödülüne sahip Eczacı Dergisi’nin organizasyonu olarak 2010 yılından bu yana düzenleniyor. Organizasyon, ilaç ve eczacılık sektörünün birbirini tamamlayan tüm birimlerinin çalışmalarını ve hizmetlerini değerlendirmek, yetkinliklerini belgeleyerek çalışmalarına güç katmak ve yetiştirmekte olan kuşakları özendirmek amacıyla veriliyor. Eczacılık, Yatırım ve Jüri Özel ana başlıkları altından verilen Altın Havan Ödülleri; sektör duayenlerinden oluşan bir jüri tarafından, ilaç ve eczacılık sektöründeki başarılı çalışmalara dikkat çekilerek tespit ediliyor.

Artcure Hakkında

ARTCURE® disk hernilerinin, mekanik etki ile sıvı içeriğini boşaltarak, spinal hat üzerindeki basının azalmasını sağlayan tek üründür. Hastanın günlük yaşantısını kesintiye yol açmadan tedavi yöntemidir.

Disk hernisi hastalığının orta ve ileri aşamalarında uygulanabilir. Özel patentli formülü doğru hastaya uygulandığında yüksek başarı oranıyla etki gösterir Mevcut disk hernisi tedavilerini destekleyen ARTCURE Herniye bölgeye cilt üstünden uygulanmasının ardından hasta sadece 24 saat istirahat pozisyonunda kalır. 24 saatin ardından yüzde 90’a varan oranda azalma sağlanır ve hasta çalışma hayatına döner.

Finans Dünyası dergisinin kapağında da yer alan röportajda VERA Delta’nın kuruluş aşamasından gelecekteki hedeflerine kadar pek çok konuda bilgi veren Murat Sancak “Şu anda piyasada teknik kılavuza uygun olmayan ürünler var. Yazar kasa ile var olan POS’u içeriden bir kabloyla birleştirip biraz da kozmetik kullanarak Yazar Kasa POS yaptım dediler. Maalesef TÜBİTAK da buna onay verdi. İnşallah esnaf mağdur olmaz” dedi.

Murat Sancak’ın Finans Dünyası’nda yer alan röportajına buradan ulaşabilirsiniz.